Penzion Český Krumlov Harmonny
 
ADRESA Penzion Harmonny
Vyšný 259
Český Krumlov 38101
Česká Republika
Pension-Cesky-Krumlov-Harmonny@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion Harmonny ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo
Penzion Český Krumlov Harmonny - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Český Krumlov Harmonny - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Český Krumlov Harmonny - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov Harmonny -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov Harmonny - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Český Krumlov Harmonny - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov Harmonny - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Český Krumlov Harmonny - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion Harmonny / Český Krumlov

Rodinný penzion Harmonny se nachází v klidné části města Český Krumlov, 5 minut od vlakového nádraží a 10 minut chůze od historického centra města.

Penzion Harmonny nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Penzion Harmonny ubytování Český Krumlov
V penzionu Harmonny v Českém Krumlově jsou hostům k dispozici standardně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Ve společenské místnosti je lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice volně k použití.

Penzion Harmonny ubytování Český Krumlov služby
Parkování je možné před objektem penzionu Harmonny v Českém Krumlově. Pokoje a okolí je pokryto Wi-Fi připojením k Internetu. Cyklisté mohou zdarma využít úschovnu kol. Celý objekt je nekuřácký. Ubytování se psem za poplatek.

Penzion Harmonny ubytování Český Krumlov okolí
Okolí penzionu nabízí široké kulturní a sportovní vyžití vhodné i pro rodinnou dovolenou jako návštěva historického centra se zámkem Český Krumlov, či zámecké zahrady s otáčivým hledištěm.
Milovníci sportu mohou navštívit blízké tenisové kurty, bazén,splout Vltavu vyrazit za turistikou na Šumavu. Po dohodě zajistíme jízdy na koních, půjčení lodí na sjezd Vltavy.